Son Dakika: WEB SİTESİ OLMAYANLARA FIRSAT
AnasayfaYazarlarMasajÜye KayıtÜye GirişEvlilikÇocuk DoktoruHostingWeb Tasarımİletişim
Online Ziyaretçi: kişi
Büyümix Şimdi de Muzlu!SÜTAŞ’ın benzersiz formülünü doğal meyve püresi ile birlikte renk renk lezzet küplerine sığdıran Büyümix yepyeni bir lezzet ile daha çocuklarla buluşuyor: Büyümix Muzlu.

Büyümix Muzlu, protein, kalsiyum, B2, B12 vitaminleri ve fosforun dengeli birleşiminden oluşan doğal içeriği ile çocukların gelişimini destekliyor.

Sağlıklı ve doğal gelişim için Türkiye’nin süt ürünleri uzmanı SÜTAŞ güvencesini tercih eden tüm annelerin en büyük yardımcılarından biri olan Büyümix, çocuklar için de benzersiz lezzetin rengarenk küpler ile buluştuğu eğlenceli bir maceranın kapılarını açıyor.

Çilek, Muz, Orman Meyveli, Elma-Armutlu ve Şeftali-Kayısılı çeşitleri ile sağlıklı beslenmeyi eğlence haline getiren Büyümix ailesinin en yeni üyesi olan Büyümix Muzlu, lezzeti kadar faydaları ile de annelerin dikkatini çekiyor.

SÜTAŞ güvencesi ve kalitesi ile üretilen Büyümix’lerden günde 2 küp yiyen çocuklar sağlıklı bir gelişim için gereken besin öğelerinin önemli bir bölümünü almış oluyor. Büyümix, büyüme ve gelişme için gerekli olan enerjinin sağlanmasına da yardımcı oluyor.

SÜTAŞ hakkında:
Süt ve Süt Ürünleri Sektörünün Lider Markası SÜTAŞ
Sütaş 34 yıldır, sütçülüğe olan sevgi ve tutkusu, süt ve süt ürünleri bilgi, deneyim ve uzmanlığıyla, sütün doğasındaki tüm değerleri koruyarak, tüketicilerinin yaşam kalitelerini artıran, mutluluklarına katkıda bulunan sağlıklı, doğal ve lezzetli ürünler sunuyor.

Yoğurt, Ayran, Günlük süt, Peynir ve Tereyağında Pazar lideri olan Sütaş, 2000’i aşkın çalışanı, 985 araçlık dağıtım filosu ile ürünlerini 45.000 satış noktasında tüketicileri ile buluşturuyor.

Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşu içinde 96.sırada (2006 -İSO 500) yer alan Sütaş, her gün biraz daha büyüyerek, yeni projelere imza atmanın, gelecek nesillerimizin ruhen ve bedenen sağlıklı gelişimlerine katkıda bulunmanın bilinci ve heyecanıyla çalışmaya devam ediyor.

İletişim

GENEL MÜDÜRLÜK
Ayşe Hatun Çeşme Sokak, No: 12, K.Bakkalköy, İSTANBUL
Tel: 0216 572 30 50 (pbx)
Faks: 0216 576 50 00

Web: http://www.sutas.com.tr

Reklam Alanı

http://www.izmirkizlari.com/
http://www.minamerve.com.com/
http://www.disikus.net/
http://www.iyimasaj.net/
http://www.memebuyut.com/
http://www.ruyaarsivi.com/
http://www.doktorundunyasi.com/
http://www.alevidunyasi.com/
http://www.tabirci.com/
http://www.denizgezmis.name.tr/
http://www.muhsinyazicioglu.name.tr/
http://www.sehitlerolmez.com/
http://www.engellilerevleniyor.com/
http://www.yerelgundem.com/

Bu haber 18/07/2008 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu